Strona główna · Kobieta w kulturze

Matka to też kobieta, nie tylko matka Polka

Dodany przez Baubo 16 kwiecień 2011 (15:34)

Matka to też kobieta, nie tylko matka Polka
Matka to ciągle kobieta. Nas również dotyczy sfera bliska, którą należy pielęgnować i po prostu się nią cieszyć. Kobiety mają prawo i chcą rozmawiać o intymności, poszerzać swoją wiedzę na ten temat, cieszyć się po prostu seksem, niezależnie czy się jest matką czy nie. Jedno drugiemu nie przeszkadza.

Magia miłosna i małżeńska w kulturze ludowej

Dodany przez Baubo 14 kwiecień 2011 (19:59)

Magia miłosna i małżeńska w kulturze ludowej
Celem uprawiania magii miłosnej było zdobycie sympatii chłopaka, którym wcześniejsza zainteresowana wiadoma dziewczyna. Kobiety chciały za pomocą takich środków uzyskać powodzenie u mężczyzn lub zdobyć miłość tego bezprzykładnego. Do najpopularniejszych środków ułatwiających zdobycie swojej miłości należały różnorodne zioła, które podawano do picia, wąchania lub noszono przy sobie.

Dni Cipki minęły

Dodany przez Baubo 07 kwiecień 2011 (02:43)

Dni Cipki minęły
Dni Cipki minęły. Bardzo się cieszę, że odbyły się także w tym roku. Bo jak same sobie nie zorganizujemy takiego poświęcona, to nikt nam nie zorganizuje (organizatorkami oczywiście ówczesny kobiety z Boyówek Feministycznych i UFY). A jeszcze jakiś facet (albo kobieta!) przyjdzie i powie – a co świętujesz? Ja mam ptaka i się nie chwalę. Świetnie, a ja mam cipkę i dzisiaj się chwalę, i dzisiaj się cieszę, bo dziś jest Dzień Cipki.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

wagina
- z łaciny vagina. Poznaj sekret kobiecej anatomii.
wagina poleca
- kobieca sztuka i sztuka erotyczna. Portal Wagina gorąco poleca.
kabazza i silna wagina
- sztuka treningu mięśni Kegla... bo wagina ma takie orgazmy na jakie zasłużyła.